Lajnování sportovních povrchů

Přesné lajny, blíže k fairplay

O nás

Naše společnost realizuje lajnování a zhotovení či úpravu všech druhů umělých sportovních povrchů.

Na venkovní sportoviště jako jsou multifunkční hřiště, atletické ovály, in-line dráhy, ale i uvnitř tělocvičen a hal, lajnujeme hrací plochy pro veškeré sporty a to na všechny umělé povrchy (tartan, EPDM), měkčené akrylátové povrchy, asfaltové i betonové plochy a taky na dřevěné palubovky.

Lajnování provádíme nejen na nově položené podklady, ale realizujeme i přelajnování hřiště (obnova lajn).

Samotnému lajnování předchází důkladné rozměření jednotlivých hřišť. Ne vždy je prostor pro umístění hřiště adekvátní k pravidlům daného sportu a proto provádíme konzultace se zákazníkem, aby došlo k maximální spokojenosti nejen klienta, ale i sportovců využívajících hřiště. Konzultujeme rozměry, rozmístění, barevné provedení apod.

Venkovní aplikace barvy na lajny provádíme strojem, ve vnitřních prostorách většinou manuálně, ale dochází i ke kombinacím se strojem.

Pro lajnování používáme pouze kvalitní polyuretanové barvy německé výroby, které výrobce již po dlouhá léta vyrábí a vyvíjí nejen pro lajnování sportovišť a tělocvičen, ale také pro průmyslové aplikace.

Díky naší praxi v oboru lajnování sportovních povrchů vyřídíme Vaše požadavky ve vysoké kvalitě za příznivou cenu a v co nejkratším možném termínu.

Naši práci můžete shlédnout níže v naších Referencích. Působíme nejen po celé České republice ale i na Slovensku.


Vytvořte si webové stránky zdarma!